A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Новини

Міжшкільна конференція з фізики "Тверді тіла. Матеріалознавство"

Фізика була й залишається найфундаментальнішою природничою наукою. Вивчення учнями фізики закладає основи наукового світогляду, формує зацікавленість щодо вивчення відомих наукових теорій та проведення власних, нехай невеликих, досліджень. Учасники міжшкільної конференції з фізики "Тверді тіла. Матеріалознавство", проведеної 16.09.2021 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, дивували та захоплювали слухачів неймовірним світом нових технологій, незвичайними, здавалось фантастичними матеріалами які сьогодні вже стали реальністю

13:22 20.09.2021

День знань

Ось і настав День знань! Зі святом вас! Бажаємо, щоб кожен, хто шукає знання, знайшов шукане. Щоб легким був пізнавальний шлях. Щоб пам’ять була дивовижною, щоб всі теоретичні знання переходили в практичний досвід і давали чудові результати! Бажаємо всім розвитку, особистісного зростання, просування і досягнення максимальних результатів у всіх важливих справах!  

09:54 01.09.2021

Вдалого старту!

27-28 серпня відбулися  фахові серпневі  зустрічі вчителів Полонської ОТГ.  Модераторами зустрічей: працівниками КУ "ЦПРПП" та керівниками професійних спільнот окреслено пріоритетні напрями роботи педагогів у новому 2021-2022 навчальному році. У тісному колі однодумців обговорили інструктивно-методичні рекомендації  щодо викладання навчальних предметів, навчально-методичне забезпечення освітнього процесу, організацію дистанційного навчання, планування уроків онлайн та оцінювання навчальних досягнень школярів. На часі, в умовах переходу середньої школи до НУШ,  розглянули питання необхідності мобілізації наукового потенціалу, досвіду вчителів-практиків для створення, розроблення й пілотування нових навчально-методичних матеріалів. Також звернули увагу на роботу педагогів в умовах адаптивного карантину та важливість дотримання санітарно-гігієнічних умов.

09:10 30.08.2021

Готуємося до нового навчального року

Шановні колеги! Методистами  Хмельницького ОІППО підготовлено інформаційно-методичний бюлетень з актуальних питань організації освітнього процесу у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти області у 2021/2022 н.р.

08:25 06.07.2021

Підсумки роботи фахівців психологічної служби

Креативно та оригінально 18 червня відбувся заключний семінар практичних психологів та соціальних педагогів на локації під відкритим небом. Підсумовуючи роботу та здобутки фахівців психологічної служби пригадували радісні моменти, раділи досягненням колег, аналізували помилки та ставили нові завдання на 2021-2022 навчальний рік. Загалом зустріч пройшла в загальній атмосфері позитиву, жвавої дискусії, поваги та взаєморозуміння.

14:42 24.06.2021

Засідання круглого столу

Швидке поширення цифровізації  прискорило  процес переходу від традиційного навчання до навчання на базі комп’ютерних технологій. Це стало можливим здебільшого з розвитком мережі Інтернет, що дало можливість пересилати необхідну кількість динних з одного кінця світу в інший, вільно вести дискусії з іншими користувачами мережі в online режимі і розміщувати інформацію на Інтернет-сайтах, роблячи її доступною. Електронні журнали увійшли в освітній процес разом з інноваційними технологіями і сьогодні дають змогу підвищити та вдосконалити ефективність освітнього процесу.

13:40 15.06.2021

Співпраця - запорука успіху

 Основними завданнями Центру є сприяння професійному розвитку педпрацівників, їх психологічна підтримка та консультування, тобто надання професійної допомоги спеціалісту або закладу, яка спрямована на роботу з професійними труднощами, аналіз недоліків та удосконалення організації роботи. Основою консультування та супервізії є принцип “іти поруч з керівником, з педагогом”. Відповідно до поставлених завдань та запитів вчителів 25 травня працівниками Центру проведено он-лайн нараду з заступниками директорів з навчально-виховної роботи.

16:53 25.05.2021

Зростання педагога

 Найвище добро, яке може здійснити людина –   це вдосконалити свої можливості, щоб бути здатною служити людству.                                                                                                          М. Філд .                                                                                                                                          Важливими чинниками професійного зростання вчителя є прагнення до самовдосконалення, самоосвітня діяльність, що забезпечують розширення творчих можливостей, пізнавальних інтересів та формування творчої індивідуальності. Для того, щоб наблизити свій реальний образ до ідеалу, потрібно вміти керувати власним розвитком. Насамперед це означає уміння взяти на себе відповідальність за власне життя і професійну діяльність, вибудувати таку професійну освітню стратегію, яка б враховувала індивідуальні особливості, можливості, запити, задовольняла потребу в освіті, підвищенні кваліфікації в обраній сфері, інтелектуальному, фізичному, духовному розвитку. А це все передбачає оволодіння навичками самоорганізації і саморегуляції, виявлення сильних  і слабких сторін, постійне формування в собі внутрішнього рушія особистісного зростання, яке є неодмінною умовою досягнення професіоналізму.

14:16 07.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень