A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Новини

Онлайн зустріч професійної спільноти вчителів трудового навчання та технологій "Аналізуємо, підводимо підсумки, плануємо"

   07.06.2022 року проведено заключне засідання професійної спільноти вчителів трудового навчання та технологій. В рамках заняття Лесею Низовець, консультантом ЦПРПП та Людмилою Шемелюк, керівником професійної спільноти підведено підсумки проведеної роботи  за навчальний рік, проаналізовано зроблене, сплановано подальші дії в наступному навчальному році.

15:01 07.06.2022

Зі святом!

Учитель – непроста професія, яка вимагає не тільки вагомого багажу знань а й уміння працювати з різними характерами, направляти знання учнів в потрібне русло… Наші вчителі – справжнє золото і сьогодні, в день Останнього дзвоника висловлюємо глибоку вдячність усім педагогам Полонщини  за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаємо  вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичимо, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!

11:33 31.05.2022

Онлайн-зустріч професійної спільноти вчителів початкових класів

30.05.2022 року відбулася онлайн-зустріч професійної спільноти вчителів початкових класів щодо обговорення особливостей оформлення сторінок е-журналу відповідно до методичних рекомендацій у системі «Нові знання». Дякуємо Наталії Кравчук, вчителю Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та керівнику професійної спільноти Світлані Жалюк за обмін досвідом стосовно оформлення сторінок електронного журналу та  у який спосіб згідно додатку до наказу можна оформити свідоцтва досягнень учнів 1-4 класів;  Ігорю Сіренькому, консультанту Центру за технічну сторону роботи відповідно до рекомендацій. Загалом зустріч відбулася у конструктивній, робочій атмосфері. Дякуємо за участь, шановні колеги! 

10:48 31.05.2022

Український клуб "Картата хустинка"

Цікавим було заняття у клубі «Картата хустинка», яку провели вчителі української мови Полонської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Ірина Кірєєва та Людмила Луценко. Українське слово звучало у віршах, піснях, легендах, прислів’ях та приказках. Поринути в чудовий і прекрасний світ рідної мови, захоплюючої гри, справжньої дружби сприяли: мовний гандикап «Слово наше рідне – слово українське»! Слухачі розширили і поглибили знання про красу української мови за допомогою усної народної творчості (пісні, казки, заклички, потішки, забавлянки, гри, загадки). Систематизували знання про народний фольклор, українську мову та літературу.

09:48 26.05.2022

Підготовка освітянських команд до запуску НУШ у 5-х класах.

Відповідно до сучасної освітньої парадигми Нової української школи та світових тенденцій розвитку національних освітніх систем МОН України розроблено Проєкт, розрахований на період  2021-2027 рр.,  який передбачає зміну цілей та основних завдань освіти, зокрема  базової.

16:37 19.05.2022

Зі святом!!

Зі святом, з Днем вишиванки! Українська вишиванка - це про любов, боротьбу, перемогу, це генетичний код нації І якими б різними не були її візерунки - вони єднають українців через віки й кордони. Вишиванка - це одяг вільних людей!

14:43 19.05.2022

Розмовний клуб "Картата хустинка"

13.05.2022 року відбулося друге заняття розмовного клубу з теми “Лексична помилка. Культура спілкування.” Які помилки ми допускаємо у щоденному спілкуванні українською мовою, та як навчитися говорити правильно розповіли вчителі Полонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Корніюк Олена Миколаївна та Ткач Алла Василівна.        

11:01 17.05.2022

Реформа НУШ переходить на середні класи

Нинішня реформа середньої освіти – наймасштабніша за часів незалежності України. Уже реалізовано державний стандарт початкової освіти, з 2022 року п'ятикласники по всій країні розпочнуть навчатися за новим Держстандартом базової середньої освіти за реформою "Нова українська школа".

16:09 11.05.2022

Український клуб «Картата хустинка» стартував

07.05.2022 року відбулося перше заняття розмовного клубу «Картата хустинка». Програму клубу підготувала професійна спільнота вчителів української мови та літератури Полонської ОТГ для широкого кола слухачів, зокрема, для тих, хто прагне отримати базові знання з української мови та удосконалити своє мовлення!

16:35 10.05.2022

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень