A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Новини

Неперервна освіта особистості педагога: узагальнення творчих пошуків педагогічної практики вчителя як засіб фахового вдосконалення

Новий зміст освіти, освоєння нових навчальних програм, пошук оригінальних методик викладання спонукає вчителя до постійного професійного зростання, збагачення арсеналу технологій, методів та прийомів педагогічної діяльності.

13:37 18.01.2022

Ролі класного керівника в парадигмі сучасної освіти

  Усе життя ми виховуємо дітей, а вони – нас. Виховання і навчання є нескінченний процес. Гадаю, усі погодяться, що головною рушійною силою інноваційної виховної діяльності  в закладі освіти є класний керівник.  І хочемо ми того чи ні, однак, хоча  діти й  зовні схожі на батьків,  але риси характеру  вони значною мірою  черпають від свого  класного керівника. Саме від цієї людини залежить ступінь згуртованості дитячого колективу та  формування загальнолюдських чеснот школярів. Вміння об’єднати навколо себе дітей – великий дар і велика робота. Адже байдужість породжує байдужість. І лише вогонь породжує вогонь!

16:09 17.01.2022

Створення мотиваційного освітнього середовища на уроках біології

Однією з проблемних рис шкільної біології є тенденція до постійного збільшення обсягу навчального матеріалу, невідповідності його віковим особливостям дітей, що викликає зниження інтересу до предмету. Навчальна програма  перенасичена складним матеріалом, термінами,  що демотивує школярів до вивчення предметів природничого циклу загалом. Тому мотивація має велике значення у викладанні біології, а організація навчального процесу повинна набувати нових рис, стати невимушеним процесом свідомої мотивованої діяльності, сприяти формуванню нового освітнього середовища. Таке середовище допомагають створити новітні інформаційно-комунікаційні технології. Вони підвищують ефективність роботи педагога, ефективність управління освітнім процесом, а водночас уможливлюють індивідуальний підхід до навчання. З метою підвищення ефективності сучасного уроку та мотиваційної сфери  школярів, 29.12.2021р. проведено засідання творчої групи вчителів біології на тему "Методи викладання біології: як стати успішним вчителем".

16:43 29.12.2021

Вітаємо переможців та призерів

КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Полонської міської ради вітає переможців та призерів постійно діючої педагогічної виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» – 2021.

08:22 14.12.2021

Онлайн-семінар професійної спільноти педагогічних працівників ЗДО

 З метою забезпечення здійснення обміну досвідом  центром професійного розвитку педагогічних працівників у дистанційному режимі для вихователів закладів дошкільної освіти проведено семінар-практикум. 

11:13 03.12.2021

Інформаційний лист Хмельницького ОІППО про сертифіковані тренінги на 2022 рік

За інформацією Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, публікуємо список, запланованих на 2022 рік заходів для педагогічних працівників області з видачею сертифікатів.

15:07 30.11.2021

Занурюємось у цифровий простір

23 листопада для керівників закладів загальної середньої освіти Полонської міської ОТГ було проведено нараду з питання цифровізації освітнього менеджменту. Нарада організована і проведена спільними зусиллями відділу освіти, молоді та спорту Полонської ОТГ та КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників".

16:33 23.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень