A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Новини

Списки вчителів, які проходять навчання НУШ (6 клас)

   Відповідно до наказу ХОІППО № 294-но від 07.11.2022 р. «Про проведення семінарів-тренінгів для вчителів 6-х класів у зв’язку з запровадженням Концепції реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»», враховуючи запити і потреби педпрацівників ЗЗСО заплановано навчання педагогічних працівників (предметників за освітніми галузями).

09:25 24.11.2022

Семінарське засідання професійної спільноти учителів природничої  освітньої галузі Полонської ОТГ

18.11.2022 р. проведено семінарське засідання професійної спільноти учителів природничої  освітньої галузі Полонської ОТГ на тему «Оцінювання: виклики та тенденції НУШ 5 клас».

14:54 22.11.2022

Про електронний документообіг у школі

22 листопада за ініціативи Хмельницького ОІППО (Кошка О.А., Ребрина В.А.) було проведено вебінар на тему "Е-журнали". Полонська ОТГ в цьому питанні знаходиться в лідерах, то ж і не дивно, що представляти свій досвід організації електронного документообігу було надано саме нам.

14:07 22.11.2022

Онлайн-семінар шкільних бібліотекарів

14 листопада відбувся онлайн-семінар шкільних бібліотекарів на тему «Особливості діяльності бібліотек ЗЗСО в сучасних умовах». У ході заходу також були розглянуті питання: 

09:07 17.11.2022

Засідання професійної спільноти вчителів трудового навчання та технологій «Скарбниця професійної майстерності  педагога»

    Відповідно до плану роботи професійної спільноти вчителів трудового навчання та технологій Полонської ОТГ, 03.11.2022 року проведено онлайн засідання на тему «Скарбниця професійної майстерності  педагога».    Впродовж заняття Людмила Загоренко, вчитель Полонського ліцею №1 поділилаля досвідом роботи з питання "Впровадження STEM-освіти на уроках трудового навчання", спонукаючи до дослідницького підходу у навчанні, який здатен розкрити природний творчий потенціал  дітей. Педагог ознайомила присутніх з FIRST LEGO  League Explore та Challenge (Перша Ліга Іграшки)- одним з напрямків  STEM - освіти, який представляє науку, технологію, інженерію та математику для дітей  від 4 до 16 років шляхом веселого та захоплюючого практичного навчання.    Інна Кришталь, вчитель Великокаленицької гімназії  продемонструвала чудову можливість здійснення подарункового сувеніру, провівши  майстер – клас «Виготовлення оберега "Янгол-охоронець". Даний виріб  принесе задоволення дітям і  безперечно сприятиме підняттю духу та віри нашим воїнам.  Людмила Шемелюк, керівник професійної спільноти акцентувала увагу присутніх на питанні  особливостей  підготовки  та  проведення учнівської олімпіади, зокрема  виготовленні виробів практичної складової.   До роздумів винесено питання підготовки творчих робіт на виставку педагогічних ідей.              Сподіваємось, що дана зустріч надихнула вчителів діяти, практикувати, творити.

15:03 03.11.2022

Інструктивно - методична нарада фахівців психологічної служби

Згідно плану роботи центру професійного розвитку педагогічних працівників 25 жовтня відбулася інструктивно-методична нарада фахівців психологічної служби. На нараді обговорили актуальні питання, що стосуються  напрямів та  діяльності практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти. В ході проведення наради були сформовані спільні цілі і завдання щодо роботи спільноти на 2022-2023 навчальний рік.

16:32 25.10.2022

З Днем захисників і захисниць України та святом Покрови Пресвятої Богородиці

Вітаємо всіх захисників і захисниць України, які щодня роблять неймовірне та боряться за нашу з вами перемогу! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті! Також сердечно вітаємо Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови. У сьогоднішніх далеко непростих і нелегких обставинах життя українського народу ми просимо у Пресвятої Владичиці її Покрову над усіма Вами. Дякуємо, підтримуємо та міцно обіймаємо! 

09:13 14.10.2022

Про електроний документообіг у школах

12 жовтня Центр професійного розвитку педагогічних працівників Полонської міської ОТГ провів онлайн-нараду з директорами, заступниками закладів освіти. Про актуальність оголошеного питання зайве говорити, мова на нараді йшла про електронний документообіг у школах. Піднімалось питання функціонування освітніх інформаційних систем у школах, захист персональних даних, електронну звітність та ін. Результатом обговорення стало окреслення перспектив щодо переведення діловодства у школах на сучасні інформаційні ресурси. В роботі наради взяли участь начальник відділу освіти, молоді і спорту Полонської міської ОТГ Сітарський В.В. та головний спеціаліст відділу Гапонюк М.В.

14:44 12.10.2022

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень