A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Новини

Засідання заступників директорів з виховної роботи та психологів «Знати, щоб діяти. Деструктивний молодіжний рух «Редан»

     З метою проведення профілактичних заходів, спрямованих на попередження та застереження учнівської молоді щодо участі в молодіжному русі «ЧВК «Редан», 07 березня 2023 р. у приміщенні будинку культури відбулось засідання заступників директорів з виховної роботи та психологів «Знати, щоб діяти. Деструктивний молодіжний рух «Редан».

13:07 08.03.2023

Зі святом!

Нехай весна буде мирною і теплою! Майбутнє світлим та переможним! А щастя - справжнім і безмежним! Зі святом!

09:29 08.03.2023

Міжшкільна  конференція "Нескорені міста та села України"

Рік! Страшний, болючий, тривожний! За рік війни через вбивства і катування навіть про найменші міста України тепер знають на всіх шести континентах. Міста і села України стали відомі не завдяки, а через росію і росіян - через ракетні удари, через біль і сльози, через втрати.                              

10:26 01.03.2023

Творчий вчитель - обдарований учень

Інформативною та результативною була сьогодні онлайн зустріч, організована Центром професійного розвитку педагогічних працівників Полонської ТГ. Мова йшла про підготовку та розміщення матеріалів, пропонованих на конкурс-виставку "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» – 2023. У зустрічі взяли участь понад 40 педагогічних працівників, серед яких були директори, заступники директорів, вчителі закладів освіти Полонської ТГ. Питання організації та проведення конкурсу-виставки в поточному році окреслив директор Центру ПРПП Фелонюк Олександр. На технічні питання розміщення творчих доробок у хмарному сервісі, надання доступу та отримання посилання на роботи, внесення змін в уже надіслані роботи дав відповіді консультант Центру Сіренький Ігор.

16:31 07.02.2023

Семінарське заняття вчителів основ здоров'я

Відповідно до плану роботи професійної спільноти вчителів основ здоров’я Полонської ОТГ на 2022-23 н. рр. та з метою їх професійного зростання,  24 січня  на базі Полонського ліцею №1 проведено семінарське заняття на тему: «Компетентнісно-орієнтовані завдання на уроках основ здоров’я».Впродовж заняття педагогами розглянуто наступні питання: які завдання є компетентісно-орієнтованими?; що виріхняє їх з-поміж інших?; яка їх роль у НУШ? тощо. .

15:13 27.01.2023

Зростаємо професійно

Педагогічна освіта, безсумнівно, важлива, але сучасний світ – це світ постійного навчання. Вчителі  розуміють, що вони схожі зі своїми учнями в тому, що постійно поглинають нову інформацію. Не зважаючи на диплом, педагоги мають постійно підвищувати кваліфікацію та бути в тренді сучасних технологій. Саме на цей аспект постійного професійного зростання  звертають  увагу освітяни в канікулярний період. І зимові канікули не стали виключенням для педагогів Полонської ТГ.  Крім зустрічей професійних спільнот, 16.01.2023 у приміщенні Полонського ліцею №1 розпочалися курси підвищення кваліфікації за трьома напрямками: вчителі початкових класів, вчителі індивідуального навчання та  вчителі інклюзивного навчання. Навчання відбувається очно за участю викладачів Хмельницького ОІППО. Сто сім педагогів підвищують свою фахову майстерність.

15:54 16.01.2023

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень