A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

24 січня — Міжнародний День освіти

Дата: 24.01.2021 09:10
Кількість переглядів: 142

24 січня 2021 року світова спільнота втретє відзначатиме Міжнародний День освіти, який був вперше проголошений у 2018 році Організацією Об’єднаних Націй, для відзначення ролі освіти для миру та розвитку.

Освіта відіграє ключову роль у формуванні сталого і життєздатного суспільства і сприяє досягненню всіх інших цілей в галузі сталого розвитку. Право на освіту — право людини на здобуття певного обсягу знань, культурних навичок, професійної орієнтації, які необхідні для нормальної життєдіяльності в умовах сучасного суспільства.

В усьому світі цей день покликаний звернути увагу на актуальні проблеми в галузі освіти.

Без забезпечення всеохоплюючої та справедливої якісної освіти, без створення можливості навчання протягом усього життя для всіх держав не вдасться розірвати коло бідності, що залишає мільйони дітей, молодь і дорослих за рамками процесу розвитку.

З метою подолати ці виклики і спрогнозувати наступні десятиліття, ЮНЕСКО запустила глобальну ініціативу «Перспективи освіти» в ході Генеральної Асамблеї ООН в 2019 році. Ця ініціатива ставить своїм завданням переосмислити, як знання і навчання можуть визначати майбутнє людства і планети.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень