A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Вдосконалення педагогічної майстерності шляхом самоосвіти

Дата: 12.02.2021 14:10
Кількість переглядів: 133

9 лютого 2021 року стартував обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Розпочати дану естафету випала честь вчителю трудового навчання Полонської гімназії, переможцю І етапу конкурсу Антоніні  Рибачок.
Стикаючись з людиною ближче, відкриваєш її для себе завжди по-іншому:  глибинно,  з баченням не лише її «зовнішньої оболонки», усвідомленням  її здібностей, талантів та можливостей, а й з відкриттям  внутрішнього світу, духовної та емоційної складової. Тому характеристики чудового педагога, яка неодноразово примножувала досягнення гімназії на олімпіадах та виставках педагогічних ідей,  доповнюються гармонійним поєднанням  естетичного смаку та  витонченої елегантності , творчості та особливої родзинки..

«Учитель року» – це випробування, на яке зважиться не кожен, особливо за дистанційною формою проведення. Антоніна Валентинівна – педагог, яка стала гідним представником  свого закладу та предметного  методичного об’єднання громади. Шкода, що, подолавши 3 фахові випробування: «Методичний практикум», «Дорожня карта творчого проєкту»  та «Дистанційний урок» їй  не вистачило зовсім трішки балів для проходження до заключного  етапу  конкурсу «Урок». Однак, впевнені, що дана проведена педагогом робота  стала  для неї черговим  самоствердженням своєї професійної майстерності, стимулом для підкорення нових вершин, важелем при проходженні атестації та вагомим внеском  у свою скриню напрацювань.

Щиро вітаюємо Вас, Антоніно Валентинівно, з вдалим проходженням ще однієї  сходинки  педагогічного зростання!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень