A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Формула успіху

Дата: 22.02.2021 13:23
Кількість переглядів: 516

 Формула успіху… Чи існує вона насправді? Успіх – це те, чого бажає досягнути людина у своєму житті.
 У кожної людини своє бачення успіху…  

 Для Світлани  Маївки, вчителя математики Полонської гімназії успіх – бачити успішними своїх учнів та, навчаючись та взаємодіючи з колегами,  обмінюючись досвідом, професійно розвиватись, генерувати нові, креативні рішення. Саме це і стало стимулом для педагога до участі в конкурсі «Учитель року», який  вперше проводився у дистанційному форматі.

 Важливою складовою роботи Світлани є розвиток творчого потенціалу здобувача освіти,  адже саме творча особистість здатна відмовитися від стереотипних шаблонів, експериментувати, отримувати радість від пізнання нового, здатна робити відкриття, бути конкурентоспроможним.

Для реалізації своєї педагогічної ідеї вчителька намагається  на кожному уроці створювати  сприятливу емоційну атмосферу творчості. Спонукає учнів до активної діяльності. Навчає мислити масштабно і вірить в їхню унікальність та неповторність, сприймаючи  кожну  дитину як талановиту особистість.

Конкурс  «Учитель року» —  не просто фахове випробування. Це, передусім, можливість самовдосконалення, отримання нових емоцій , уміння вийти із зони комфорту, презентувати свої напрацювання  та ознайомитись з досвідом колег.

Світлана успішно виконала завдання етапів «Контрольна робота», «Методичний практикум» та  «Дистанційний урок». 

Бажаємо педагогу натхнення, радості від життя та творчих вершин у професійній діяльності.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень