A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Нарада з питань функціонування педагогічних спільнот

Дата: 03.03.2021 17:03
Кількість переглядів: 554

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» спільно з відділом освіти, молоді і спорту Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади  провели нараду з питань функціонування професійних спільнот педагогічних працівників закладів освіти Полонської ОТГ.

У роботі онлайн-наради взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Полонської міської ради Полонської ОТГ Віталій Сітарський,  директор Центру ПРПП Олександр Фелонюк, спеціалісти відділу освіти, педагогічні працівники Центру та керівники професійних спільнот.

З вітальним словом до педагогів звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту Віталій Сітарський ,який зосередив увагу педагогів на нових аспектах діяльності професійних спільнот. Олександр Фелонюк, керівник Центру окреслив мету створення, завдання та планування діяльності педагогічних об’єднань. Вітальні слова лунали від спеціаліста відділу освіти Анжели Коріньовської, яка дякувала за плідну працю.

Ми всі переживаємо історичний момент змін у свідомості всього суспільства, а розпочинаються ці зміни – з наших учнів, з нового покоління. Тому надіємося на продуктивну та результативну командну роботу.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень