A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Сходинками професійного зростання

Дата: 04.03.2021 16:38
Кількість переглядів: 747

 Всеукраїнський конкурс «Учитель року» є конкурсом професійної майстерності вчителів, що проводиться на державному рівні з метою підвищення престижності професії вчителя в суспільстві.

Успішне завершення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова і література» відбулося 28 лютого 2021 року. Попередні відбіркові випробування проходили в онлайн-режимі, за результатами яких були визначені шість кращих вчителів. Вони і продовжили змагання проведенням відкритих уроків в навчальних закладах м. Хмельницького.

Під час відбіркового етапу конкурсних випробувань представниця нашої ОТГ Коновал Лариса Миколаївна вчителька української мови та літератури Кустовецького ліцею продемонструвала педагогічну майстерність з організації освітнього процесу в дистанційному режимі та знаннєву складову професійної компетентності, зайняла призове місце, чим довела своїм колегам та учням, що завдяки своїй праці і наполегливості можна досягти великих успіхів.

Звичайно, усе супроводжувалося емоціями, хвилюваннями, очікуваннями, надією і, можливо, навіть розчаруванням. Висловлюємо велику вдячність вчителю української мови і літератури Коновал Ларисі Миколаївні за самовіддану, наполегливу, результативну роботу протягом усіх змагальних днів. Усі могли  побачили професійність, компетентність, цілеспрямованість педагога, яка навчає дітей, навчається сама і знаходить можливість для реалізації амбітних конкурсних проєктів.

Рідне слово для Лариси Коновал - це вимір, в якому вона відчуває себе щасливою, це і глибоке задоволення своєю справою, і джерело живлення її думок. Її праця подібна праці хлібороба - із зерен добра, щирості, справедливості вирощує вона учнівські душі.

 Нехай же доля посилає Вам, розумних, добрих і вдячних учнів, незгасимої енергії, квітучого здоров'я, нових здобутків та перемог!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень