A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Навчаємось, спілкуємось, радимось, ділимося досвідом

Дата: 08.04.2021 07:51
Кількість переглядів: 558

Проводити уроки віддалено, не бачити учнів, не мати можливостей пояснити особисто й допомогти в момент виникнення проблеми — ще кілька місяців тому вчителі не могли й уявити таких ситуацій у своїй роботі. Але пандемія внесла несподівані корективи і змусила всіх терміново опановувати цифрові інструменти й нові педагогічні підходи та методики. Вимушене дистанційне навчання стало викликом для всіх учасників освітнього процесу: вчителів, учнів та батьків. Організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати учнів, давати раду технічним проблемам виявилось зовсім не просто.

7 квітня в форматі meet-конференції вчителі математики закладів освіти Полонської ОТГ обговорили зміну форм навчання. Вчителі: Ніколішина Ірина Петрівна, (Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ступенів), Маївка Світлана Вікторівна (Полонська гімназія), Грицак Оксана Євгенівна (Полонська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) ділились своїм досвідом роботи в дистанційному режимі. На завершення зустрічі консультант "Центру професійного розвитку педагогічних працівників" Сіренький Ігор Олексійович презентував роботу в електронному освітньому ресурсі від ТОВ "Мій клас".

Зустріч була корисною і результативною.

Модератором зустрічі була вчитель математики та інформатики Полонської гімназії, керівник професійної співльноти вчителів математики та інформатики Маївка Світлана Вікторівна.

На завершення домовились такі зустрічі зробити регулярними.

Вчителі математики, які ще не долучились до професійної спільноти, заповніть анкету в нас на сайті і долучайтесь до спілкування. Буде інформативно і корисно! « повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень