A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Професійна мобільність працівників психологічної служби

Дата: 19.04.2021 13:27
Кількість переглядів: 171

Сьогодні людина живе і діє в рухливому середовищі, яке визначає рівень непередбачуваного напряму змін. Відповідно в таких умовах психолог, повинен володіти рядом якостей, які виступають на перший план: креативність мислення і швидкість прийняття рішень, здібність до постійного навчання й уміння адаптуватися до нових обставин, стійкість до змін зовнішнього і внутрішнього середовища, уміння відстежувати і правильно оцінювати стан навколишнього простору. Високий рівень адаптивності при діяльності в «плинному середовищі» характеризує професійно мобільного фахівця, який здатний вирішувати різноманітні проблеми без психологічного дискомфорту. Саме у форматі онлайн-зустрічі професійною спільнотою практичних психологів та соціальних педагогів була тема «Професійна мобільність працівників психологічної служби».

Під час зустрічі обговорили особливості планування та документування діяльності працівників психологічної служби під час офлайн та дистанційного навчання. Психологом Центру Наталією Загорською було запропоновано використання інтернет-ресурсів та онлайн-платформ для проведення діагностичної робити. Соціальним педагогам  було рекомендовано провести просвітницьку роботу з учнями та батьківською громадськістю, спрямовану на убезпечення учнів від потенційних і реальних загроз соціальних мереж. У своїй роботі психологам і соціальним педагогам рекомендовано звертати особливу увагу на учнів, схильних до адиктивної поведінки, замкнутості, емоційної нестабільності.

Керівник професійної спільноти Наталія Яремчук запропонувала організацію діяльності спільноти на наступний навчальний рік та послухала побажання психологів та соціальних педагогів щодо планування. І на завершення провели проективну методику «Визначення сприйняття світу», завдяки якій більше дізналися про свою життєву філософію.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень