A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Лікарі людських душ

Дата: 23.04.2021 14:35
Кількість переглядів: 219

Щорічно 23 квітня в Україні відзначається день психолога і саме цього дня відбулася святкова онлайн-зустріч професійної спільноти працівників психологічної служби ОТГ. З найдавніших часів людей цікавив внутрішній світ людини. Сам термін "психологія" походить від грецьких слів "psyche" - душа і "logos" - наука. Цікаво, що світова психологічна спільнота не має офіційного святкового дня в календарі. Всеукраїнський день психолога – саме таку назву має сьогоднішнє свято.

З вітальними словами до фахівців звернулися психолог Центру Наталія Загорська та спеціаліст відділу освіти Марина Гапонюк,  які подякували за згуртовану працю та побажали гарного настрою, посмішок, успішної професійної практики, а також, щоб робота приносила  не тільки зростання досвіду, але й задоволення. Лунали вітання від колег, які бажали різноманітності життя, що складається з шарів успіху, благополуччя, достатку, радості, насолоди, спокою і щастя.

Ще раз з професійним святом, лікарі людських душ! Не залишайте без уваги і любові себе та своїх близьких, дозволяйте своїм мріям збуватися, а своїй душі посміхатися!!!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень