A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Співпраця - запорука успіху

Дата: 25.05.2021 16:53
Кількість переглядів: 216

 Основними завданнями Центру є сприяння професійному розвитку педпрацівників, їх психологічна підтримка та консультування, тобто надання професійної допомоги спеціалісту або закладу, яка спрямована на роботу з професійними труднощами, аналіз недоліків та удосконалення організації роботи. Основою консультування та супервізії є принцип “іти поруч з керівником, з педагогом”. Відповідно до поставлених завдань та запитів вчителів 25 травня працівниками Центру проведено он-лайн нараду з заступниками директорів з навчально-виховної роботи.

Консультант  Леся Низовець розкрила питання шляхів та методів підвищення фахового рівня педагога та побудови індивідуальної траєкторії розвитку,  залучення до участі в професійних спільнотах, проєктах тощо. Практичний психолог Наталія Загорська ознайомила учасників наради з результатами проведеного моніторингового дослідження серед школярів Хмельницької області щодо наявності булінгу в освітньому середовищі,  формами насилля та шляхами його попередження.    

 Сподіваємось, що консультування та психологічна підтримка педагогічних працівників, постійна співпраця керівників та працівників Центру сприятиме  розвивальному професійному середовищу, спрямованому на якісний результат.                                                                                                     


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень