A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Засідання круглого столу

Дата: 15.06.2021 13:40
Кількість переглядів: 306

Швидке поширення цифровізації  прискорило  процес переходу від традиційного навчання до навчання на базі комп’ютерних технологій. Це стало можливим здебільшого з розвитком мережі Інтернет, що дало можливість пересилати необхідну кількість динних з одного кінця світу в інший, вільно вести дискусії з іншими користувачами мережі в online режимі і розміщувати інформацію на Інтернет-сайтах, роблячи її доступною. Електронні журнали увійшли в освітній процес разом з інноваційними технологіями і сьогодні дають змогу підвищити та вдосконалити ефективність освітнього процесу.

КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» продовжує роботу щодо надання консультативної допомоги з питань впровадження електронного документообігу в закладах освіти. Чергове засідання круглого столу, відбулося сьогодні в форматі meet-конференції. У роботі взяли участь директори, заступники директорів, адміністратори та відповідальні за роботу з програмою «Курс – школа».

Питання, які були розглянуті на зустрічі:

1. Управлінські рішення щодо впровадження з 2021-2022 н.р. електронного класного журналу.

2. Завершення навчального року, аналітика і звітність по результатах навчального року за даними з сайту «Нові знання».(Обмін досвідом).

 3. Особливості реєстрації учнів та батьків на сайті «Нові знання».

4. Особливості роботи адміністратора «Курс Школа» для завершення навчального року та переходу в новий навчальний рік:

• облік учнів;

• облік працівників;

• переведення та випуск учнів;

• формування нових класів.

Таким чином, електронний журнал дозволяє сформувати власну структуру оцінювання знань учнів, швидко та якісно виконати розрахунки успішності здобувачів освіти, дозволяє покращити комунікаційний зв'язок школи із батьками.


 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень