A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Вдалого старту!

Дата: 30.08.2021 09:10
Кількість переглядів: 396

27-28 серпня відбулися  фахові серпневі  зустрічі вчителів Полонської ОТГ.  Модераторами зустрічей: працівниками КУ "ЦПРПП" та керівниками професійних спільнот окреслено пріоритетні напрями роботи педагогів у новому 2021-2022 навчальному році. У тісному колі однодумців обговорили інструктивно-методичні рекомендації  щодо викладання навчальних предметів, навчально-методичне забезпечення освітнього процесу, організацію дистанційного навчання, планування уроків онлайн та оцінювання навчальних досягнень школярів. На часі, в умовах переходу середньої школи до НУШ,  розглянули питання необхідності мобілізації наукового потенціалу, досвіду вчителів-практиків для створення, розроблення й пілотування нових навчально-методичних матеріалів. Також звернули увагу на роботу педагогів в умовах адаптивного карантину та важливість дотримання санітарно-гігієнічних умов.

За гостинність у проведення зустрічей особлива щира подяка колективам Полонської гімназії та Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2!

Щиро дякуємо усім учасникам за позитивні творчі зустріч, цікаві ідеї та співпрацю!

Бажаємо усім у новому навчальному році міцного здоров’я, творчих здобутків у професійній діяльності, втілення задумів та ідей!

Більше фото можна переглянути за посиланням https://cutt.ly/SWgWqh5


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень