A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Майстрами не народжуються, ними стають…

Дата: 28.10.2021 16:14
Кількість переглядів: 335

Від чого залежить професіоналізм вчителя? Передається генетично? Успадковується від батьків, чи то все ж таки клопітка праця та наполегливість педагога? Не погодимось з жодним з читачів, хто стверджуватиме, що можна досягнути вершин професійної діяльності без  особливих зусиль, адже саме наполеглива праця та робота над собою є 90% запорукою успіху людини.

  Продовжуючи перегляд майстер-класів педагогів Полонщини, ще раз пересвідчуємось в наявності фахівців, які є майстрами своєї справи, тих, для кого професія є джерелом наснаги та задоволення від своєї діяльності.

Презентувати свої напрацювання  сьогодні мали можливість вчителі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст.№3: Марина Кропельницька та Юрій Гапонюк.

 В ході проведення онлайн майстер-класу «Підвищення якості освітнього процесу шляхом використання мультимедійних ресурсів», Марина Антанасівна ознайомила слухачів з різноманітними ресурсам, які може використовувати вчитель для активізації пізнавальної діяльності школярів різних вікових категорій на різних етапах уроку. Вчитель систематично ділиться досвідом своєї роботи на платформах «Всеосвіта»  та «На Урок», входить до ТОП-10 кращих тренерів порталу.

З метою вироблення практичних навиків педагогів працював також сьогодні Юрій Гапонюк, провівши на базі Полонської ЗОШ І-ІІІст.№4 практикум на тему: «Інформаційно-освітнє середовище як умова налагодження успішної взаємодії з учнями для забезпечення реалізації ідей Концепції нової української школи». Учасники семінару мали можливість попрактикуватись у використанні технології Kahoot в освітньому процесі та створенні Google Форм.

Впевнені, що учасники даних заходів отримали не лише масу нової інформації, а і поштовх до саморозвитку та самовдосконалення.

Хочеться подякувати Марині Кропельницькій та Юрію Гапонюку за їх труд, наполегливу працю та бажання ділитися своїми напрацюваннями, а керівникам Полонського НВК №2 та Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 за підтримку та плекання педагогів з великої літери, тих, які породжують іскорки захоплення в дитячих очах, тих, на яких рівняються колеги, тих, які возвеличують професію Вчителя.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень