A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Онлайн-семінар професійної спільноти педагогічних працівників ЗДО

Дата: 03.12.2021 11:13
Кількість переглядів: 175

 З метою забезпечення здійснення обміну досвідом  центром професійного розвитку педагогічних працівників у дистанційному режимі для вихователів закладів дошкільної освіти проведено семінар-практикум. 

Під час семінару  директор ЦПРПП, презентував загальні тенденції розвитку дошкільної освіти – пріоритетного напряму розвитку освіти, ключові показники якості дошкільної освіти, особливості розвитку сучасних дошкільнят. Акцентував увагу, що дошкільна освіта змінюється. Вона модернізується. Наше завдання – створити можливості та надати доступ до якісної дошкільної освіти.

 До уваги учасників дистанційного засідання було представлено ґрунтовну доповідь з презентаційними матеріалами, яку підготувала музичний керівник ЗДО №2 Волівач Алла Іванівна та розкрила актуальну тему з власного досвіду «Впроваджуємо Базовий компонент дошкільної освіти в практичну діяльність, реалізуючи сучасні комплексні освітні програми».

 Вихователі мали змогу здійснити відеоперегляд заняття «Феєрія музики», яке підготувала та провела музичний керівник ЗДО№2 Чайківська Оксана Іванівна.

З сучасними підходами до організації свят в закладах дошкільної освіти поділилася музичний керівник ЗДО№2 Костюк Алла Вікторівна.

  У ході семінару-практикуму інструктор з фізичного виховання Кучерук Галина Іванівна презентувала власний авторський підхід, який вдало використовує на заняттях з фізичного виховання «Степ-аеробіка в роботі з дошкільниками – засіб фізичного і розумового виховання.»

     Семінар пройшов у дружній та приємній атмосфері, співпраця була плідною та результативною, кожен учасник розкрив для себе широкі можливості, а також сприяв підвищенню фахового рівня та професійної кваліфікації вихователів закладів дошкільної освіти.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень