A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Неперервна освіта особистості педагога: узагальнення творчих пошуків педагогічної практики вчителя як засіб фахового вдосконалення

Дата: 18.01.2022 13:37
Кількість переглядів: 135

Новий зміст освіти, освоєння нових навчальних програм, пошук оригінальних методик викладання спонукає вчителя до постійного професійного зростання, збагачення арсеналу технологій, методів та прийомів педагогічної діяльності.

З метою організації безперервного удосконалення фахової майстерності та підвищення професійної компетентності, розвитку творчих можливостей та поширення  педагогічного досвіду вчителів  трудового навчання та технологій 18.01.2022 р. проведено чергове засідання постійно діючого семінару на тему «Неперервна освіта особистості педагога: узагальнення творчих пошуків педагогічної практики вчителя як засіб фахового вдосконалення».

В рамках заняття вчителі Кустовецького ліцею Василь Шидей та Лідія Човпун ознайомили усіх присутніх з методикою створення рамки  з екологічних матеріалів та варіантами її декорування.

Святослав Дзеба, вчитель Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст.  надав інформацію щодо особливостей проєктної діяльності на уроках трудового навчання та презентував  зразки власних проєктів.

 Гадаємо, що скринька творчості кожного педагога поповнилась новими ідеями та віднайде своє втілення в їх освітній діяльності.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень