A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Круглий стіл "Особливості підготовки учнів до ЗНО з історії України"

Дата: 27.01.2022 10:27
Кількість переглядів: 129

Відповідно до плану роботи Центру 26 січня 2022 року відбувся круглий стіл «Особливості підготовки учнів до ЗНО з історії України» для вчителів історії закладів загальної середньої освіти.
Метою круглого столу було ознайомити вчителів з різними видами діяльності щодо підготовки учнів до державної підсумкової атестації і зовнішнього незалежного оцінювання з історії України у 2022 році, обмін досвідом.
У процесі роботи вчителі розглянули основні організаційно-методичні аспекти проведення зовнішнього незалежного оцінювання; отримали методичні рекомендації щодо підготовки учнів до якісного складання ЗНО – 2022 з історії України, особливостей роботи з тестовими завданнями з історії; можливостей використання електронних освітніх ресурсів у підготовці учнів до ЗНО; психолого-педагогічні особливості підтримки здобувачів освіти у підготовці до ДПА та ЗНО, ділилися власним досвідом.
 Висловлюємо щиру вдячність учасникам заходу за атмосферу творчої співпраці, готовність до пізнання нового, доброзичливість і позитивні емоції.
 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень