A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Онлайн зустріч з професійною спільнотою вчителів-логопедів

Дата: 10.02.2022 16:20
Кількість переглядів: 157

10 лютого  згідно плану роботи Центру відбулося тренінгове заняття для професійної спільноти логопедів «Теоретичні засади розвитку мовлення у дітей з аутичними порушеннями». 
Навчання дітей з аутизмом і вся корекційно-розвивальна робота спрямована на формування у дитини відповідної поведінки, розвитку творчих здібностей, комунікативних навичок та адаптації до суспільства. Логопедичні заняття націлені на розвиток мовлення, спілкування, соціальних навичок та когнітивних функцій. 
Психолог Центру Наталія Загорська розповіла про особливості психічного розвитку у дітей з РСА, акцентувала увага на важливості командної роботи фахівців та співпраці з батьками, ознайомила з сучасними методиками розвитку  мовлення та спілкування, які можуть використовувати логопеди разом у співпраці з батьками. 
Вчитель - логопед ЗДО№2 Ірина Солонець розповіла про мовленнєвий розвиток дітей з РДА та поділилась практичними навичками щодо роботи з дітьми даної нозології та, що дуже важливо, показала результативність корекційно-розвиткового впливу та успішної соціалізації дитини, наголосила саме на ранньому втручанні, адже успішна дошкільна освіта – перша ланка соціалізації дитини в середовищі ровесників, а тому вкрай важлива.
Логопед Новоселицького ліцею Оксана Михальчук ознайомила учасників з диференціальною діагностикою аутизму та інших мовленнєвих порушень та поділилася досвідом роботи із специфічними для дітей з РСА мовленнєвими проблемами та іншими нозологіями, підкреслила, що розвиток мови є дуже індивідуальним, він залежить як від форми аутизму, так і від ступеня супутніх нозології.
Висловлюємо щиру вдячність за зворотній зв’язок, атмосферу творчої співпраці та готовність до професійного зростання.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень