A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Державний стандарт базової середньої освіти: структура та зміст

Дата: 10.05.2022 16:11
Кількість переглядів: 106

Нова українська школа (НУШ)– це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. НУШ – це школа, де панують співпраця та взаєморозуміння,  де прислухаються до  думки дітей, учать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами своєї держави.

З метою допомоги керівникам ЗЗСО стосовно впровадження НУШ у базову середню школу, центром професійного розвитку педагогічних працівників організовано серію  вебінарів  за участі методистів ХОІППО та науковців, керівників-пілотників з даного питання.

  10 травня стартувало перше заняття за участі Каліночкіної  Юлії Михайлівни,  методиста науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО на тему "Державний стандарт базової середньої освіти: структура та зміст".

Впродовж вебінару слухачі опрацьовували питання:

- мета базової загальної середньої освіти;

- ціннісні орієнтири;

- ключові компетентності;

- наскрізні вміння;

- освітні галузі;

- базовий навчальний план;

- рекомендована та мінімальна кількість навчальних годин;

- вибіркові освітні компоненти.

Сподіваємось, що наступні зустрічі будуть такими ж продуктивними та плідними і нададуть вагому допомогу керівникам ЗЗСО стосовно впровадження НУШ у базову  середню школу.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень