A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Онлайн-семінар професійної спільноти вчителів початкових класів

Дата: 20.05.2022 14:57
Кількість переглядів: 112

Згідно плану роботи Центру 19.05.2022 року відбувся онлайн-семінар професійної спільноти вчителів початкових класів «Формувальне оцінювання – один з основних ключових чинників якісної освіти».

Як за допомогою формувального оцінювання забезпечити індивідуальний підхід до кожного учня, похвалити, підтримати, підбадьорити, які є техніки і прийоми формувального оцінювання та як їх застосовувати, як змінити підходи для повсякчас позитивної оцінки та як привести учня до успіху, які онлайн сервіси є помічниками та який алгоритм діяльності вчителя щодо організації формувального оцінювання – саме на такі запитання отримали відповіді учасники семінару від керівника професійної спільноти Світлани Жалюк.

Про психологічні особливості оцінювання та організації дистанційного навчання в початкових  класах НУШ під час війни учасникам розповіла Наталія Загорська, психолог Центру.

Педагоги, які брали участь у семінарі, прийшли  до висновку, що  формувальне оцінювання — це механізм збору  інформації вчителем про навчальні досягнення кожного учня. Зібравши  потрібну інформацію, педагог міняє форми, методи, прийоми роботи аби надати можливість кожному учневі  здобути  максимально можливі  результати. Ось у  цьому й полягає цінність  формувального оцінювання.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень