A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Український клуб "Картата хустинка"

Дата: 26.05.2022 09:48
Кількість переглядів: 284

Цікавим було заняття у клубі «Картата хустинка», яку провели вчителі української мови Полонської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Ірина Кірєєва та Людмила Луценко. Українське слово звучало у віршах, піснях, легендах, прислів’ях та приказках. Поринути в чудовий і прекрасний світ рідної мови, захоплюючої гри, справжньої дружби сприяли: мовний гандикап «Слово наше рідне – слово українське»! Слухачі розширили і поглибили знання про красу української мови за допомогою усної народної творчості (пісні, казки, заклички, потішки, забавлянки, гри, загадки). Систематизували знання про народний фольклор, українську мову та літературу.

У нашому клубі слухачі навчаються висловлювати свої думки, долають мовний бар’єр, збагачують свій лексичний запас, в ігровій формі повторюють і опрацьовують різні граматичні конструкції, отримують задоволення від спілкування. І головне – зустрічі проходять у невимушеному форматі спілкування.

Чекаємо усіх охочих відвідати заняття з вчителями української мови та літератури Іриною Кірєєвою та Людмилою Луценко. Запрошуємо на наступну зустріч 27 травня (пятниця) об 11.00 в приміщення Полонської гімназії.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень