A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Серпневі освітянські студії 2022-2023

Дата: 29.08.2022 08:37
Кількість переглядів: 149

У новому 2022–2023 навчальному році чимало невизначеностей. Як організуватити навчальний процес у 2022-2023 н.р.?  Як забезпечити дитині український документ про освіту, якщо вона навчатиметься з вересня за кордоном? Який алгоритм дій вчителя, якщо під час очного навчання лунає повітряна тривога? Як дотримуватися стандартів НУШ у 5-х класах, якщо навчання дистанційне? Як впроваджувати "психологічні хвилинки" вчителям на уроках та вихователям на заняттях? Реформа НУШ і війна, модельні програми. Усі ці та багато інших питань обговорювалися у студіях професійних спільнот 25-26 серпня. 

Попереду на нас чекає велика робота. В освіті нема місця байдужим і випадковим людям. Разом ми зможемо реалізувати непрості завдання, що стоять перед сучасною українською освітою та наукою. Від усієї душі бажаємо вам, насамперед, миру ,спокою, злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці! 

Нехай 2022/2023 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!

Фотоальбом за посиланням https://photos.app.goo.gl/K5N7hS3PByQHxgHW7


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень