A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Цілющий світ арт-терапії

Дата: 03.01.2023 16:49
Кількість переглядів: 167

Мистецтво і терапія мають спільне коріння. Кожен з нас творець, а творчість приносить нам величезне задоволення. У творчості кожна людина отримує багато можливостей, щоб висловитися, виразити свої почуття та емоції. Арт-терапія – це один з найбільш ефективних способів роботи з клієнтами будь-якого віку – це спосіб саморозкриття, самовираження, розвитку та шлях до власної гармонізації.

Сьогодні на базі Полонського ліцею №1 психолог Центру Наталія Загорська занурила фахівців психологічної служби у світ арт-терапії. Практичні психологи та соціальні педагоги збагатили свою валізу знань новими техніками, які зможуть використовувати у своїй діагностичній, консультативній та корекційній роботі.

Завдяки засобам арт-терапії і, в першу чергу, малюванню, людина (не тільки дитина, а й дорослий) вчиться бачити свої проблеми з боку, тим самим отримуючи можливість їх вирішення.

Безперечно, арт-терапія як засіб вільного самовираження та самопізнання через художню творчість допомагає усвідомити та оцінити свої почуття, образи минулого, життєвий сценарій та перспективність майбутнього і успішно віднайти внутрішні ресурси та досягнути само зцілення.

Усім дякую та до нових зустрічей у світі арт-терапії!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень