A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Зустріч професійної спільноти вчителів початкових класів

Дата: 12.01.2023 16:22
Кількість переглядів: 142

12.01.2023р. у приміщенні Полонського ліцею №1 відбулася зустріч професійної спільноти вчителів початкових класів. Вже не достатньо бути на уроці та поза ним актором, режисером, діловодом, диригентом, дипломатом, психологом, новатором і компетентним фахівцем. Модель сучасного вчителя передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку. Ці якості не видаються додатком до диплома про педагогічну освіту, а формуються у щоденний учительській праці.

Тому на семінарі ділилися своїми напрацюваннями призер Виставки педагогічних ідей - 2022 року вчитель початкових класів Полонського ліцею №7 ім.Мирослава Сливки Онопрійчук Анжела Миколаївна. Напрацювання зібрані у електронному посібнику ""Розмовляючі" картинки на уроках української мови в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами"  https://cutt.ly/cPSYmua. Дані захоплюючі та цікави інтерактивні вправи  можна уже використовувати у своїй педагогічній діяльності.

Приємно, що у Полонській ТГ працює  призерка Всеукраїнських конкурсів, амбасадор ТОВ "Всеосвіта", спікерка освітніх платформ "Всеосвіта та На Урок", вчителька початкових класів вищої категорії, вчителька-методистка Полонського ліцею №3 імені М.Свінціцького Кропельницька Марина Антанасівна, яка щиро ділилася власним досвідом не тільки  використання у роботі з учнями  платформи Всеосвіта, але й можливістю професійно зрозтати та отримувати додаткові кошти за свої педагогічні проєкти та ідеї. Занурила у захоплюючий світ створення онлайн - вправ засобами ресурсу Wordwall https://vseosvita.ua/5.nb?rl=140502

Щиро дякуємо нашим спікерам за Вашу наполегливу працю, за обмін досвідом, який був корисним  для вчителів початкових класів, які хочуть і працюють творчо.

Модератором зустрічі була психолог Центру Наталія Загорська, яка дозволила освітянам не тільки зазирнути у світ інтернет та інноваційних ресурсів, але у власний світ своїх внутрішніх ресурсів та відновитися. Хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед, і не зупинятися, досягнувши вершини, а підійматися вище. У цьому й полягає основна місія сучасного учителя.

Вдячні за гостинність директору Полонського ліцею№1 Бондарю Ігорю Івановичу та голові професійної спільноти вчителів початкових класів Жалюк Світлані Леонідівні.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень