A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Міжшкільна  конференція "Нескорені міста та села України"

Дата: 01.03.2023 10:26
Кількість переглядів: 23

Рік! Страшний, болючий, тривожний! За рік війни через вбивства і катування навіть про найменші міста України тепер знають на всіх шести континентах. Міста і села України стали відомі не завдяки, а через росію і росіян - через ракетні удари, через біль і сльози, через втрати.                              

Слава, якої не хотіли, і відомості,  якої не прагнули, але їхні назви тепер знає весь світ- Маріуполь, Херсон, Буча, Бахмут, Ірпінь….

З метою вшанування й увічнення пам’яті героїв російсько-української війни, реалізації завдань національно-патріотичного виховання, збереження національної гідності та європейської ідентичності особистості в умовах воєнного стану, 28 лютого у приміщенні будинку культури відбулась міжшкільна  конференція "Нескорені міста та села України".

Учні закладів освіти презентували актуальні теми сьогодення, які на вустах і в думках кожного громадянина України: від маленької дитини до посивілої від старості та горя бабусі. Немає жодної людини в нашій державі, яку  на даний час не хвилювало б питання війни, питання життя  рідних та близьких, питання спокою та впевненості в завтрашньому дні.

Висловлюємо  подяку Вікторії Зеленюк як організатору заходу та учням і їх керівникам за збереження національної гідності, патріотичне виховання здобувачів освіти, за історичну пам'ять українського незалежного народу, за цікаві та змістовні виступи школярів.

Переконані, що на прикладах мужності та героїзму захисників нашої держави,  учні стануть  справжніми патріотами України.

Ми віримо в нашу Перемогу! Бо згине зло, а Правда переможе. Слава Україні! Слава ЗСУ!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень