A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Засідання заступників директорів з виховної роботи та психологів «Знати, щоб діяти. Деструктивний молодіжний рух «Редан»

Дата: 08.03.2023 13:07
Кількість переглядів: 26

     З метою проведення профілактичних заходів, спрямованих на попередження та застереження учнівської молоді щодо участі в молодіжному русі «ЧВК «Редан», 07 березня 2023 р. у приміщенні будинку культури відбулось засідання заступників директорів з виховної роботи та психологів «Знати, щоб діяти. Деструктивний молодіжний рух «Редан».

Захід відбувся за участі працівників КУ«ЦПРПП»: директора Фелонюка О.В. і психолога Яремчук Н.Ю., завідуючої сектором Полонського бюро правової допомоги Рибак О.П. та начальника соціальної роботи з населенням  Кравчук-Багінської Л.П.

Впродовж заходу учасники обговорили питання щодо діяльності субкультури «Редан», яка нещодавно почала ширитись серед молоді, ознайомились з правовою відповідальністю батьків та підлітків в разі проявів деструктивної поведінки, розробили план заходів з метою попередження даного руху.

Учасниками зібрання акцентовано увагу на важливості встановлення  довіри та тісної  комунікації з учнями та їх батьками, посиленні виховної роботи та психологічної підтримки в закладах освіти задля того, аби зменшити ефективність психологічного впливу деструктивних субкультур на молодь.

Розуміємо, що на даний час, в  умовах воєнного стану психолого-педагогічна  підтримка дітей в закладах освіти має надважливе значення.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень