A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Квест «У пошуках секретів успіху»

Дата: 17.03.2023 14:31
Кількість переглядів: 20

Що таке успіх? Успіх-цікаве й таємниче явище. Для когось - це визнання, кар’єрний ріст, отримання більшого прибутку. Для інших успіхом може бути любов, сім’я, наявність друзів. А хтось вважатиме себе успішним, змінивши стиль мислення і відчуваючи себе щасливим без будь-яких умов.

16 березня на базі Полонського ліцею №1 відбулося семінарське заняття професійної спільноти практичних психологів та соціальних педагогів Полонської ОТГ на тему: «У пошуках секретів успіху».

Наполегливо йти до мети, долати перешкоди, діяти в команді та використовувати набуті знання в реальних ситуаціях – уміння, які ми закладаємо в дитини змалку, прагнучи виховати успішну особистість.  Формувати ці вміння допомагає квест – технологія, тому заняття було проведено у даному форматі.

На станціях квесту учасники семінару визначали секрети успіху,  його складові, перешкоди у його досягненні. Налаштуванню на успіх  та позитив доповнили  цитати успішних людей.

Гармонійним завершенням заняття  послугувала практика  «Майндфулнес», яка дала можливість психологам та соціальним педагогам бути повністю  присутніми у теперішньому моменті – «тут і зараз».


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень