A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Відкриття дитячого простору

Дата: 22.03.2023 13:03
Кількість переглядів: 56

Війна не має скасувати дитинство, поставити на паузу розвиток, відтермінувати навчання та виховання…

Війна уже стільки всього у нас забрала, але ми не маємо права дозволити забрати у наших дітей дитинство, адже діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє!

Попри події – життя продовжується, і саме з метою інтеграції ВП сьогодні ми з радістю повідомляємо вам, що у нас в Полонській громаді відбулося урочисте відкриття дитячого простору.

КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" за сприяння Виконавчого партнера Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Володимиром Цололо, Акіко Цсуджісава спільно з благодійним фондом «Рокада» та виконавчим комітетом Полонської міської ради створив сучасний простір, який стане місцем зустрічі дітей та їх батьків, де вони зможуть активно спілкуватися з однолітками, знайти нових друзів, попрацювати з психологом як на групових заняттях так і на індивідуальних консультаціях.

Сподіваємось, що наші діти житимуть щасливо, всебічно розвиватимуть свої інтереси та змістовно проводитимуть дозвілля. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

Заняття з психологом відбуватимуться в адмінбудівлі (ліве крило 3 поверх) за попереднім записом.

Тел. 093 470 7159
Наталія Яремчук


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень