A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Онлайн-зустріч вчителів хімії та біології на тему "НМТ у 2023 році: що чекає абітурієнта?"

Дата: 23.03.2023 16:02
Кількість переглядів: 28

Вступна кампанія 2023 році буде проведена за результатами Національного Мультипредметного Тесту, який здійснюватиметься у комп’ютерному форматі, в тимчасових екзаменаційних центрах. Всі завдання будуть складені відповідно до програм ЗНО, які є у вільному доступі в інтернеті і охоплюватимуть питання по кількох предметах.

НМТ-2023 складатиметься з двох обов'язкових предметів і одного - на вибір. Обов'язкові: українська мова та математика. Предмети на вибір - історія України, іноземна мова, фізика, хімія, біологія.

З метою обговорення особливостей  підготовки учнів до складання іспиту, 22 березня  з вчителями професійної спільноти вчителів хімії та біології проведено онлайн-зустріч на тему «Мультитест 2023: підготовка та проведення».

Впродовж заняття  вчителями розглянуто  актуальні питання сучасних випускників.

Особливостями обов’язкових предметів НМТ є:

  • українська мова 30 завдань,  максимальна кількість балів 45. Тести з варіантами відповідей та на встановлення відповідності. Завдань із розгорнутою або короткою відповіддю не передбачається.
  • математика 22 завдання, ,  максимальна кількість балів 32.  Тести з варіантами відповідей та на встановлення відповідності. Буде можливість користуватися довідковими матеріалами та чернеткою.

Особливостями предметів на вибір є :

  • історія України 30 завдань ( 54 бали). Тести з варіантами відповідей, на встановлення відповідності та встановлення послідовності. Завдання по іcторичному періоду історії України від другої половини XVI - початок XXI.
  • іноземна мова (англійська, французька, німецька, іспанська – на вибір) 30 завдань (30 балів). Не передбачаються завдання з аудіювання та письмової розгорнутої відповіді.
  • фізика 20 завдань (32 бали). Буде можливість скористатися чернеткою.
  • хімія 30 завдань (40 балів). Буде можливість скористатися довідковими матеріалами та чернеткою.
  • біологія 30 завдань (40 балів).

Час на виконання усіх трьох блоків - 180 хвилин.

Реєстрація на участь в НМТ розпочнеться в квітні 2023. Тестування відбудеться в червні-липні 2023.

НМТ відбудеться в один день. В один день буде дві зміни, для кожної буде запропоновано свій унікальний набір тестів, варіанти не повторюватимуться.

Поріг "склав" або "не склав" у класичному розумінні не буде використовуватись. Учасник отримає результат за шкалою 100-200 балів, як у минулих роках, але розрахунок буде пропорційний. Він  має набрати не менше 10% від загальної кількості тестових балів.  Пороговий бал буде наперед зрозумілим і визначеним. Тестувальник зможе відразу зрозуміти, який бал отримав прямо після проведення НМТ.

Абітурієнт зможе подати до 20 заяв на контракт та не більше 5 заяв - на бюджет. Конкурсний бал на бюджет - не нижче 130 балів НМТ.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень