A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Захоплюючий майстер-клас «Великдень РАЗОМ»

Дата: 12.04.2023 13:00
Кількість переглядів: 54

Наближається світлий день Великодня, і з нагоди цього свята 11 квітня психологом Центру професійного розвитку педагогічних працівників був організований Майстер-клас "Великдень РАЗОМ" для жителів Полонської громади та внутрішньо переміщених осіб.

Захід відбувся в інтеграційному форматі разом з психологами благодійного фонду «Рокада» та з художницею, писанкаркою Аллою Фелонюк.

Психологи, запропонували присутнім зануритись разом з ними у великодню атмосферу та поговорили про те, чому не слід відмовлятися від традицій і як побороти сум, якщо ви далеко від родини й домівки.

Традиції та звичаї – це цінності. В часи війни вони не обхідні кожному українцю. Адже це стержень, що надає сил вистояти й покращує самопочуття.

Майстриня розповіла присутнім про зміст закодованих символів, техніку та особливості розпису пасхальних яєць і традиційні орнаменти.

Писанкарство – це чудова арт-терапія, як для дітей так і для дорослих. Адже запах воску, дрібні повторювальні елементи, усе це розслаблює і вводить у стан спокою, а також налаштовує на святковий лад та дарує передчуття Великоднього настрою.

Дуже важливо навчитися розписувати писанки, і не обовязково це робити професійно. Найголовнішим є те, щоб це мистецтво передавалося з покоління в покоління, не перериваючи звявок, адже писанки – це наша ідентифікація, це те що робить нас українцями. Присутні з радістю брали участь у цьому процесі та долучилися до створення святкової атмосфери.

Такі заходи не лише знайомлять дітей з українськими звичаями, але й допомагають зустріти нових друзів, розвинути творчі здібності, відчути себе частиною колективу та цікаво провести дозвілля.« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень