A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Заняття постійно діючого семінару вчителів хімії та біології  на тему «Формування креативного мислення учасників навчального процесу в умовах модернізації традиційної освіти»

Дата: 20.04.2023 15:22
Кількість переглядів: 30

Креативність – це значною мірою рішення, яке будь-хто може прийняти, але насправді мало хто приймає, побоюючись, що соціальні наслідки такого рішення будуть надмірно серйозними. Тому-бо й надвзичайно важливо, щоб школа стимулювала учнів креативно мислити, посилюючи в них бажання креативити й послаблюючи побоювання щодо соціальних наслідків від цієї діяльності.

Неформальний зворотний зв’язок, постановка цілей, позитивні виклики, робота в команді, відносна свобода у виконанні завдань та належне визнання й стимулювання розробляти нові ідеї – усе це є передумовами середовища для креативності. І навпаки, жорстка критика нових ідей, прагнення зберегти статус-кво, небажання ризикувати перед вищим керівництвом і надмірний тиск часових обмежень є тими чинниками середовища, які можуть гальмувати креативність.

З метою обговорення даної теми, 20 квітня проведено заняття постійно діючого семінару вчителів хімії та біології  на тему «Формування креативного мислення учасників навчального процесу в умовах модернізації традиційної освіти». В рамках семінарського заняття педагоги розробили ментальну мапу «Компетентності здобувача освіти», практикувалися в розробленні компетентнісно - орієнтованих завдань, проектуючи свою подальшу діяльність. Активно долучились учасники засідання і до практикуму «Візуальний і теоретичний матеріал для НМТ – 2023 з біології  та хімії», уявивши себе на якийсь час здобувачами освіти та розв’язуючи різноформатні завдання.

Час промайнув швидко, в приємному колі однодумців з позитивними налаштуваннями та бажанням співпрацювати та творити.« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень