A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Серія майстер-класів Марини Кропельницької «Від простого до складного».

Дата: 03.05.2023 16:53
Кількість переглядів: 28

Давня народна мудрість каже: «Дорогу долає той, хто не стоїть на місці», хто не хоче відставати, постійно рухається вперед, і не зупиняється, а досягнувши вершини, підіймається вище. У цьому полягає основна місія сучасного учителя – бути готовим до застосування нових освітянських ідей, постійно навчатися, перебувати у творчому пошуку. Саме таким педагогом є Кропельницька Марина Антанасівна,  вчитель початкових класів Полонського ліцею № 3 імені М.Свінціцького.

З метою поширення досвіду роботи,  відповідно до запитів професійної спільноти вчителів початкових класів, центром професійного розвитку педагогічних працівників заплановано серію майстер-класів «Від простого до складного».

27 квітня 2023 року розпочато І блок занять, впродовж якого розглянуто теми: «Створення власних навчальних матеріалів для НУШ засобами безкоштовних  ресурсів» та «Створення професійних матеріалів для зворотнього зв'язку з учнями за допомогою онлайн-завдань».

Педагог ознайомила присутніх з функціоналом сучасних онлайн-інструментів  Rasterbator, Mentimeter, Rebus, Wordwall, Сlasstools, які дозволяють учителю початкових класів здійснювати методичну й навчальну діяльність, працювати дистанційно (у синхронному й асинхронному  режимах), створювати дидактичні та роздаткові матеріали, проводити опитування та організовувати оцінювання, ігри та проєки, експериментувати, займатися самоосвітою та підвищувати кваліфікацію.

Працюючи над вдосконаленням своєї  цифрової компетентності, Марина Антанасівна здобуті знання та вміння систематично закріплює на своїх уроках та  радо поділилася своїми здобутками з колегами.

Сучасні можливості ІКТ дозволяють педагогам не лише організовувати освітній процес навіть за найскладніших умов, але й зробити його максимально продуктивним і цікавим для учнів.

Приємним є факт, що громада багата на педагогів, творчість яких надихає, стимулює до нових звершень, ведучи за собою інших та тих, котрі прагнуть  рухатись вперед, досягаючи власних вершин.« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень