A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

Постійно діючий семінар практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Шляхи відновлення ресурсів особистості  у воєнний час засобами арт-терапії»

Дата: 09.05.2023 10:37
Кількість переглядів: 51

Кожен з нас пройшов складний шлях від першого шоку до усвідомлення факту: в Україні триває війна. Ми всі намагаємось адаптуватися до нових реалій і цей процес сам по собі доволі болісний, адже супроводжується регулярними травмуючими подіями. Це створює додаткове навантаження на нестабільний психоемоційний стан людей. Кожен з нас шукає спосіб, який допоможе зібрати себе докупи, якимось чином впорядкувати своє життя та відновити внутрішні ресурси.

Психологи – це люди, які також мають певні моменти перевантаження, перебувають у постійному стресі – від великої кількості щоденних обов’язків, особливо зараз.

Резильєнтність психолог може зберігати та підвищити багатьма способами. І одним з найкращих  та найефективніших шляхів емоційного відновлення є арт-терапія.

5 травня 2023 року відбувся постійно діючий семінар практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Шляхи відновлення ресурсів особистості  у воєнний час засобами арт-терапії».  Мета заходу – удосконалення професійної майстерності і розвитку творчого потенціалу психологічної служби Полонської ТГ.

Педагоги мали змогу відновити ресурсність та покращити свій емоційний стан за допомогою арт-терапевтичних вправ під час  проведення психологічної майстерки.

 

 

 

 

 

 « повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень