A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Полонської міської ради Полонської міської ОТГ

ІІ блок занять Марини Кропельницької «Від простого до складного»

Дата: 16.05.2023 08:44
Кількість переглядів: 16

  В інформаційному світі виграє той, хто вміє та хоче отримувати нову інформацію і вчиться використовувати її собі на користь.

Е.Тофлер.

     Модель сучасного педагога нової школи передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися та самовдосконалюватися. Сьогодні ми розуміємо: бути професіоналом – означає бути в постійному пошуку, зростанні, розвитку.

      Відповідно до запитів професійної спільноти вчителів початкових класів Полонської ТГ, на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників проведено черговий майстер-клас «Від простого до складного» Кропельницької Марини Антанасівни,  вчителя початкових класів Полонського ліцею № 3 імені М.Свінціцького.

      11 травня 2023 року проведено ІІ блок занять, впродовж якого розглянуто теми: «Веб-квести сучасний тренд НУШ: ідеї створення, використання» та «Комікси, як інструмент розвиток звязного мовлення для здобувачів освіти НУШ».

      Марина Антанасівна наголосила, що одним із актуальних завдань сучасної школи є пошук оптимальних шляхів зацікавлення учнів навчанням, спонукання до творчості, виховання школяра як життєво й соціально компетентної особистості, здатної застосовувати здобуті знання. Саме реалізація нових освітніх технологій, вміле використання їх можливостей в освітній діяльності вчителя допомагає досягти результату щодо впровадження сучасних методів та прийомів.

Щоденна підготовка вчителя до уроків потребує необхідності використання різноманітних онлайн-ресурсів.

На занятті Марина Кропельницька ознайомила з можливостями онлайн-ресурсів ToonyTool, Canva та показала етапи створення коміксу/мультфільму, презентацій, анімацій, афіш, створення графічного дизайну з їх допомогою.

Майстер-клас був корисним і повчальним для педагогів, оскільки вони поглибили свої вміння орієнтуватися в інноваційному середовищі, дізналися про сучасні освітні сайти, які дозволяють учителю початкових класів здійснювати методичну й навчальну діяльність, працювати дистанційно (у синхронному й асинхронному  режимах).« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень